XX Turniej Wędkarski « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

XX Turniej Wędkarski

W dniu 20.10.2022 roku odbył się XX Turniej Wędkarski Uczniów ZSL w Lesku (Wołkowyja). Zbiórka zawodników odbyła się przed Internatem. Następnie wszyscy udali się na miejsce zawodów. Odprawy dokonali – Pan Ryszard Słotwiński (sędzia), Pan Józef Grąziowski. Po wylosowaniu numerów zawodnicy udali się na wyznaczone stanowiska. Uczestnicy wykazali się profesjonalizmem, wieloletnim doświadczeniem, chęcią zwycięstwa i współzawodnictwa.

Natura ukazała swoją Moc i Potęgę! Po raz pierwszy w historii Zawodów Wędkarskich  Uczniów ZSL w Lesku – nikt nie złowił ryby! Będzie to motywacją do tego, aby w kolejnym turnieju odnieść Majestatyczne zwycięstwo!

Podziękowanie (za pomoc przy organizacji turnieju) kieruję do: Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZSL w Lesku, Pana Zbigniewa Pawłowskiego (Nadleśniczego Nadleśnictwa Lesko), Pana Wojciecha Jankowskiego (Kierownika Praktyk Zawodowych w Nadleśnictwie Lesko), Pani Jadwidze Gawlewicz. Do zobaczenia na kolejnym turnieju!

ZF

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress