XXII Rykowisko Karpackie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

XXII Rykowisko Karpackie

Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Bożej Zagórskiej w Zagórzu rozpoczęło się XXII Rykowisko Karpackie, po której nastąpił przemarsz pocztów sztandarowych i zaproszonych gości na miejsce uroczystości. Całą uroczystość rozpoczął sygnał myśliwski „Powitanie” odegrany  przez Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Technikum Leśnego w Lesku.

Było mnóstwo atrakcji, pyszne jedzenie, świetna muzyka, dużo konkursów i pogoda dopisała.

W konkursie Sygnalistów Myśliwskich w kategorii indywidualnej uczniowie z Technikum Leśnego w Lesku zaprezentowali się bardzo dobrze i wytrąbili miejsce na podium:

1 miejsce zajął Hubert Inglot

2 miejsce Konrad Siemiątkowski

3 miejsce Paweł Gilewski reprezentując Lasy Państwowe Nadleśnictwo Komańcza.

Najmłodszym uczestnikiem konkursu w historii Rykowiska Karpackiego był Adaś Kobrzyński.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress