XXXIX edycja Olimpiady OWIUR « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

XXXIX edycja Olimpiady OWIUR

estrace how can i get in derby. order estrace in internet. find estrace where can i purchase echeck sales estrace online pills fedex in internet. estrace online buy fluoxetine online and receive cheap fluoxetine after finding a great fluoxetine price from your online canadian pharmacy. find out fluoxetine side effects 

Dwa dni trwały eliminacje okręgowe XXXIX edycji olimpiady OWIUR, w której nasi uczniowie: Kajetan Duell i Adam Droń, startowali w bloku leśnictwo. W eliminacjach okręgu krakowskiego w ZSCKR w Hańczowej wzięło udział 161 uczniów, we wszystkich dziewięciu blokach tematycznych.

W dniu 18 kwietnia, po dwóch etapach zmagań (teoria + praktyka), do finału centralnego zakwalifikowano 30 uczniów.

Reprezentanci Technikum Leśnego w Lesku wykazali się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności zajmując odpowiednio 4 i 6 miejsce.

Gratulujemy i dziękujemy za trud włożony w przygotowanie do konkursu. Wiedza zdobyta w taki sposób na pewno będzie procentować w trakcie nauki na uczelni wyższej.

pJ

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress