XXXVIII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy w Golubiu Dobrzyniu. « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

XXXVIII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy w Golubiu Dobrzyniu.

W dniach 15 – 17 listopada 2013 r. w Golubiu Dobrzyniu odbył się XXXVIII  już Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy. Województwo podkarpackie reprezentował Dawid Komonicki z Technikum Leśnego w Lesku oraz  Michał Kurek z Zespołu Szkół  w  Lubaczowie.

Przesłuchania odbywały się w jednej z sal golubskiego zamku, słynącego nie tylko z tego konkursu, ale także ekskluzywnych balów i turniejów rycerskich.  Po pierwszym dniu Dawid uplasował się na VII miejscu. Nie wszedł tym samym do finału, ale zdobył uznanie wśród członków jury i publiczności. Zwrócono uwagę na jego talent, dobrą dykcję i świetną aparycję.

Do finałowej piątki brakowało naprawdę niewiele, ale VII m-ce to i tak duży sukces. Liczymy na to, że doświadczenia krasomówcze będą otwierać przed Dawidem każde drzwi. Gratulacje.

purchase discount medication! order dapoxetine . next day delivery , buy dapoxetine online.

express delivery, ciprofloxacin trade and generic name . are regarded by the name structure through an issuing network. good cvs generic zoloft generic Beata Brajewska

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress