Z życia internatu « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Zakwaterowanie wirtualny spacer ZSL Lesko
Aktualności:

Dni Otwarte 2023 w Technikum Leśnym w Lesku

Dni Otwarte w Technikum Leśnym w Lesku

25 marca, 2023 | Przeczytaj całość »

Dyskoteka walentynkowa w Internacie

W dniu 15 lutego w Internacie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku, po kolacji, odbyła się dyskoteka walentynkowa zorganizowana przez Młodzieżową Radę Internatu. Mieszkańcy Internatu bawili się na udekorowanej balonami i lametami świetlicy. W trakcie dyskoteki wychowankowie mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia na specjalnie przygotowanej do tego celu ściance.

23 lutego, 2023 | Przeczytaj całość »

Walentynki w Technikum Leśnym

Dnia 14.02 w ZSL Lesko odbyły się obchody Święta Zakochanych- Walentynek. Dzień ten był dniem bez munduru, a Samorząd Uczniowski zorganizował Pocztę Walentynkową. Obdarzeni miłymi liścikami zostali uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy naszej leśnej szkoły. Ponadto każdy dostał słodki upominek od Samorządu.

20 lutego, 2023 | Przeczytaj całość »

Zmiany w Statucie Szkoły – WSO

Statut 5- letniego Technikum Leśnego w Lesku – 10.02.2023r.

15 lutego, 2023 | Przeczytaj całość »

Turniej Tenisa Stołowego

W internacie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku odbył się Turniej Tenisa Stołowego. Do turnieju zgłosiło się 30 wychowanków. Rozgrywki przeprowadzono systemem pucharowym. Najlepszymi zawodnikami okazali się: I miejsce – Nikodem Gosztyła kl. IV, II miejsce – Paweł Bojko kl. II, III miejsce – Szymon Madura kl. II

21 grudnia, 2022 | Przeczytaj całość »

Święty Mikołaj w naszym Internacie

6 grudnia zgodnie ze starodawną tradycją zawitał do nas Święty Mikołaj. Na ten dzień ze szczególną niecierpliwością czekali wszyscy wychowankowie Internatu. Cóż to była za radość i jakie emocje, kiedy Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami pukał do poszczególnych pokoi, aby w miłej atmosferze obdarować Wszystkich

9 grudnia, 2022 | Przeczytaj całość »

Wizyta w Państwowej Straży Pożarnej w Lesku.

Młodzież z naszej szkoły w dniu 29 listopada odwiedziła Komendę Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lesku. 30 osobowa grupa pod opieką wychowawcy z internatu Krystiana Wójcika, miała okazję obejrzeć wozy strażackie oraz dowiedzieć się o przeznaczeniu całego ich wyposażenia. Dzięki uprzejmości Strażaków można

6 grudnia, 2022 | Przeczytaj całość »

Młodzież z ZSL w Lesku porządkowała cmentarz.

Przed nami Dzień Wszystkich Świętych i Święto Zmarłych, dwa dni w czasie których wspominamy Tych którzy odeszli. Wyrazem naszej pamięci o Nich są uporządkowane groby i płonące znicze. Podobnie jak w ubiegłych latach, uczniowie z naszej szkoły pod opieką wychowawcy Krystiana Wójcika i księdza Przemysława Macnara, w dniu 26 października 2022 r. udali się

27 października, 2022 | Przeczytaj całość »

Otrzęsiny w Internacie

11 października 2022 roku uczniowie klas pierwszych wzięli udział w „Otrzęsinach”, które są nieoficjalnym wprowadzeniem pierwszoklasistów do społeczności uczniowskiej naszego Technikum. Organizatorem imprezy była Młodzieżowa Rada Internatu, która przy pomocy uczniów klas drugich i trzecich przygotowała

19 października, 2022 | Przeczytaj całość »
Strona 1 z 2412345...1020...Ostatnia »

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress