Zawody w narciarstwie zjazdowym „Nadobnica na gigancie” « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Zawody w narciarstwie zjazdowym „Nadobnica na gigancie”

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w otwartych i amatorskich zawodach narciarskich w slalomie gigancie. Organizatorem imprezy, która odbędzie się w dniu 27.01.2017 jest Nadleśnictwo Baligród. Patronat honorowy objął Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie. Regulamin oraz Karta zgłoszeniowa do pobrania w dalszej części artykułu.

Regulamin zawodów

Karta zgłoszeniowa

Pozdrawiam

Ewa Wydrzyńska-Scelina

Spec. ds. edukacji i udostępniania lasu

Nadleśnictwo Baligród

Kom. 795416074/ 13 465 72 09

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress