Ognisko integracyjne w Internacie ZSL « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Ognisko integracyjne w Internacie ZSL

W dniu 26.09.2018r. odbyło się ognisko integracyjne dla wychowanków internatu Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. Młodzież z klas pierwszych pod opieką wychowawców aktywnie włączyła się w przygotowanie spotkania. Podczas ogniska można było zjeść pyszną kiełbaskę, upiec chlebek.
Przełamane zostały bariery komunikacyjne, zbudowano więzi i prawidłowe relację z kadrą oraz nowymi koleżankami i kolegami. Zapewniono poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.

Nic tak nie integruje jak wspólne spotkanie przy ognisku.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress