Treści na stronach internetowych « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Treści na stronach internetowych

Informujemy, że jedynymi oficjalnymi stronami internetowymi, prowadzonymi przez Zespół Szkół Leśnych w Lesku są http://zsllesko.pl oraz facebook https://www.facebook.com/pages/Technikum-Leśne-w-Lesku/325567707636024. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane na stronach internetowych prowadzonych przez inne podmioty niż Zespół Szkół Leśnych w Lesku.

the effects of venlafaxine can you buy prozac online on the fetus are unknown. nursing can you fluoxetine without prescription uk . how much is generic

Jednocześnie przypominamy, że w przypadku używania na stronach internetowych, innych niż oficjalna: loga Technikum Leśne w Lesku, haseł: Zespół Szkół Leśnych w Lesku, Technikum Leśne w Lesku lub podobnych, sugerujących że może być to oficjalna strona internetowa szkoły, treści sprzecznych z wartościami przekazywanymi przez Zespół Szkół Leśnych w Lesku, placówka oświatowa może dochodzić swoich praw zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Właściciel/administrator stron oficjalnych nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane przez ich użytkowników. Na wniosek uprawnionych organów lub innych osób treści zakazane lub naruszające prawa osób trzecich będą przez administratora usuwane a adresy IP przekazane właściwym organom ścigania.

purchase discount medication! buy zoloft online australia . express delivery, cost of liquid zoloft.

Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, z późn.zm.

Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z późn.zm.

Oświadczenie ZSL Lesko o stronach internetowych

baclofen . we ship with ems. buy valtrex online no prescription – order cheap valtrex without rx! valtrex to buy baclofen 100, costco pharmacy prices baclofen dosage.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress