Strona projektu Erasmus plus « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja Materiały promocyjne TL Lesko Nabór do ZSL Lesko wirtualny spacer ZSL Lesko wirtualny spacer ZSL Lesko

Strona projektu Erasmus plus

Erasmus plus

Podsumowanie Erasmus plus i POWERVET

Nowy projekt

Rekrutacja do Projektu Erasmus plus

W dniach od 24 stycznia do 11 lutego 2022 r. będzie trwał nabór na dwutygodniowe praktyki zagraniczne w Irlandii w ramach programu finansowanego przez Erasmus+ „Ochrona przyrody bez granic”, Sektor: Kształcenie i Szkolenie Zawodowe, Akcja 1:  Mobilność edukacyjna, Typ akcji: Wyjazdy uczniów i kadry edukacyjnej.   Więcej informacji w dokumentach poniżej do pobrania:

Lista uczestników wyjazdu do Irlandii

Rekrutacja-do-Projektu-Erasmus-plus

1.Regulamin-rekrutacji

2.Formularz-sfinansowane

Zrealizowane projekty

W dniach od 04 listopada do 20 grudnia 2019 r będzie trwał nabór na dwutygodniowe praktyki zagraniczne w Irlandii w ramach programu finansowanego przez Erasmus+ „Ochrona przyrody bez granic”, Sektor: Kształcenie i Szkolenie Zawodowe, Akcja 1:  Mobilność edukacyjna, Typ akcji: Wyjazdy uczniów i kadry edukacyjnej.

Rekrutacja do Projektu Erasmus plus

Protokół rekrutacyjny i lista rankingowa uczestników wyjazdu

Wyniki rekrutacji

1.Regulamin rekrutacji

2.Formularz zgloszeniowy

Relacja z projektu:

Dzień 1-2

Dzień 3

Dzień 4-5

Dzien 6-7

Dzień 8

Dzień 9-10

Dzień 11-12

 

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów ...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress